Ночь победы/Noc víťazstva (jeseň/zima 2015)

logo nocpobediVlajkovou loďou spoločnosti MaRussia bude každoročne Ночь победы (Noc víťazstva). Ночь победы je ochranná známka spoločnosti MaRussia a.s., pod ktorú spoločnosť plánuje každoročne usporiadať veľkú neziskovú kultúrnu a spoločenskú akciu konanú vždy počas druhého májového víkendu.

Ночь победы 2015 bude venovaná 70. výročiu víťazstva nad fašizmom. Naše podujatie vnímame ako oslavu slovanstva, snahu o „znovuprepojenie“ slovenského, ruského a srbského kultúrneho priestoru cestou pripomenutia si spoločnej histórie ako i vzájomným predstavením dnešnej modernej hudby všetkých troch krajín.

Tento rok sa Ночь победы výnimočne presúva na jeseň a miestom konania bude Bratislava. Počas tohto medzinárodného kultúrneho podujatia sa verejnosti predstavia populárni ruskí a slovenskí hudobní predstavitelia.

V najbližších rokoch plánujeme usporiadať Ночь победы aj v Srbsku (Belehrad) – ako ďalšej bratskej a slovanskej krajine – a bulharskej Sofii.


Štruktúra a program podujatia – НОЧЬ ПОБЕДЫ 2015

Prvý ročník veľkolepého slovanského podujatia sa bude konať na jeseň 2015 (piatok/sobota). Spoločne oslávime slovanstvo a 70. výročie víťazstva v 2. svetovej vojne v sprievode prvotriednych ruských a slovenských umelcov.


23:00 Rytmus

rytmusRytmus je raper pôsobiaci na slovenskej hudobnej scéne od roku 1992. Bol niekoľkokrát nominovaný na titul speváka roka a v roku 2006 získal ocenenie za najlepší album v kategórii hip-hop. Jeho piesne sa pravidelne objavujú v rebríčkoch najpočúvanejších skladieb na Slovensku a v Čechách.

 

rytmus

 


00:00 vystúpenie ruského rapera Džigana

DžiganaHip-hopový spevák spievajúci po rusky známy prevažne od roku 2009. Získal mnoho hudobných ocenení. Zaujímavosťou je, že je tiež niekdajším šampiónom vo viacerých bojových umeniach.

Dzigan


 

1:00 vystúpenie slovenského DJ-a (výber prebehne v najbližších dňoch)

 


3:00 oficiálne ukončenie podujatia


Popri neopakovateľných hudobných vystúpeniach budú mať návštevníci možnosť ochutnať za symbolické ceny nápoje a jedlá tradičnej ruskej kuchyne, a takisto lahodnú ruskú vodku v cene 0,4 dl/1 € (ponuka sa vzťahuje na prvých 50 fliaš!).

borsc pivo placky vodka

Prvotriedna svetelná šou, LED steny a vynikajúca atmosféra, ktorá bude Ночь победы sprevádzať, sprostredkuje nezabudnuteľný zážitok každému divákovi.

* zmena programu vyhradená

 


 

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal od septembra 2015!